Тема: Минулі події. Past Simple.
Мета: ознайомити
з правилами утворення трьох часових форм Past Simple правильних дієслів. Розвивати навички аудіювання, фонематичний слух, граматичні навички (навички побудови
речень), мовну здогадку, пам'ять, увагу, навички роботи в
групах. Виховувати інтерес до
вивчення предмету, культуру спілкування в різних видах мовленнєвої діяльності.
Хід
уроку
I.
Початок уроку
1.Привітання. Hello, children!
Sit down, please. Yet ready for the lesson.
Put all the necessary on the desk. Who is
absent today?
II. Мовна зарядка
Учитель: How are you today?
Учні : Fine, thanks. And you?
III. Повідомлення
мети уроку
Вчитель: Today we are going to visit the town of the Past Simple. It’s a very
beautiful town. Who lives in this town? Look!
These are funny gnomes. What are
their names? Their names are Ted, Jack, Tim
and Ben. They are nice, kind
and friendly. They will show us the town. We
shall learn some grammar rules,
do exercises, sing songs and play games at the
lesson.
IV. Фонетична зарядка (Слайд 1)
Вчитель: Look! These are the names of the streets. Listen and repeat.
Yesterday
The day before yesterday
Last week
Last month
Last year
…ago
Once
V. Правильні і
неправильні дієслова (Слайд 3)
Мешкають в цьому місті працьовиті дієслова. Подивіться як
вони утворюються. А тепер послухайте як
вимовляєтся –ed цих дієсловах.
[t]
Watched
Walked
Talked
Finished
Looked
[d]
Played
Learned
Tried
Cried
Smiled
studied
[id]
Skated
Wanted
Collected
Painted
Слайд 4) А тепер давайте допоможемо гномам розкласти
правильні дієслова в кошички. (Кошички з підписами [t], [d], [id]).
Watched,
learned, collected, cried, skated, played, finished, painted, walked, wanted,
looked, talked, tried, smiled, needed
Вчитель: А ще в цьому
місті живуть неслухняні, ліниві неправильні дієслова. (Слайд 5)
Now
listen to me and repeat after me: (Учні повторюють хором)
be –
was/were - been
begin –
began - begun
bring –
brought - brought
buy – bought
- bought
build –
built- built
come – came
- come
do – did -
done
drink –
drank - drunk
eat – ate -
eaten
get – got -
got
give – gave
- given
go – went -
gone
have – had -
had
know – knew
- known
let – let -
let
make – made
– made
meet – met –
met
put – put-
put
read – read
- read
see – saw -
seen
sit – sat -
sat
speak –
spoke - spoken
sleep –
slept - slept
take -took –
taken
tell – told
– told
think –
thought – thought
win – won –
won
write –
wrote – writte
Гра «Знайди друзів»
Вчитель:Ви маєте
картки з різними дієсловами. По моїй команді ви повинні знайти своїх друзів і стати по троє “One, two, three, start!”
Читання
текстів де були і що робили гномики
Кожна
група читає свій текст та перекладає за допомогою вчителя( ДОДАТОК).
Ted got up at 7 o’clock yesterday.He
washed his face and cleaned his teeth.
Then he had breakfast. He took his bag and went to school.
Jack came home at 2 o’clock yesterday. he had dinner.
Then he cleaned her room. he did her homework. Then he played games.
Tim came home
from work at 6 o’clock yesterday. he cooked supper. Then he watched TV. he read
a book. he went to bed at 10 o’clock.
Ben met his friends yesterday. They went to the café. They drank juice and
ate sandwiches. Then they went home.Ben told his mum about his friends.
VII. Побудова речень у минулому часі в (Past Simple)
Вчитель: Гноми дуже трудолюбиві. Цілий день
вони працюють в своїй майстерні і перебудовують
речення Present в Past. Давайте їм допоможемо.(Слайд 6)
Команда Бена
They skate in the yard every day.
They skated in the yard yesterday.
The weather is fine today.
The weather was fine yesterday.
We go to the park every day.
We went to the park yesterday.
I
see my friend and his mother.
I
saw my friend and his mother.
Children
have five classes every day.
Children
had five classes yesterday.
VIII. Побудова заперечних і питальних речень в Past Simple
Вчитель: Гномик Тім дуже
полюбляє хизуватися.
Давайте не погодимося з ним.. Подивіться як це потрібно робити. (Слайд 7)
Зразок: I watched TV at night.
You didn’t
watch TV at night.
Команда Тіма
I
washed my hands and face ten times.
You
didn’t wash your hands and face ten times.
I
played chess with a champion.
You
didn’t play chess with a champion.
I
helped my friends to do their homework.
You
didn’t help your friends to do their homework.
I
cleaned my teeth three times.
You
didn’t clean your teeth three times.
IX Команда Теда
Зразок: I watched TV at night.
Did you
watch TV at night?
I
washed my hands and face ten times.
Did
you wash your hands and face ten times?
I
played chess with a champion.
Did
you play chess with a champion?
I
helped my friends to do their homework.
Did
you help your friends to do their homework?
I
cleaned my teeth three times.
Did
you clean your teeth three times?
X Команда Джека Проводить
фізкультхвилинку
Завершення уроку
Домашнє завдання: впр. 4 с. 130 заповнити пропуски словами did або didn’t
Домашнє завдання: впр. 4 с. 130 заповнити пропуски словами did або didn’t
Оцінювання ( з коментуванням оцінки)
Тема. За обідом.
Мета. Повторити, активізувати знання лексичних одиниць. Формувати вміння поводити себе за столом. Ознайомити з правилами вживання неозначеного артикля a/an та займенника some. Практикувати в діалогічному мовленні, вживанні теперішнього тривалого та неозначеного часів дієслова. Розвивати комунікативну компетентність, лексичну здогадку, навички читання, письма, вміння інтонувати англійське речення. Виховувати повагу до культури і традицій країни, мова якої вивчається, культуру поведінки за столом.
Обладнання. Тематичні малюнки, картки для самостійної роботи, картки для інтерв’ю, відеозапис пісні “Do You Like Food?”
Мета. Повторити, активізувати знання лексичних одиниць. Формувати вміння поводити себе за столом. Ознайомити з правилами вживання неозначеного артикля a/an та займенника some. Практикувати в діалогічному мовленні, вживанні теперішнього тривалого та неозначеного часів дієслова. Розвивати комунікативну компетентність, лексичну здогадку, навички читання, письма, вміння інтонувати англійське речення. Виховувати повагу до культури і традицій країни, мова якої вивчається, культуру поведінки за столом.
Обладнання. Тематичні малюнки, картки для самостійної роботи, картки для інтерв’ю, відеозапис пісні “Do You Like Food?”
ХІД
УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання.
- Good morning, pupils!
- Greet each other with a rhyme!
(Учні вітають один одного в парах)
- Red, yellow, green, blue,
Hello, …, how are you?
-I am fine, thank you!
(Говорячи відповідь, учні жестом показують значення фрази)
2. Повідомлення теми та мети уроку.
- The theme of our lesson today is “At the Dinner Table”. We should learn how to behave and what we should say at the table.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
1) Фонетична зарядка.
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
1. Привітання.
- Good morning, pupils!
- Greet each other with a rhyme!
(Учні вітають один одного в парах)
- Red, yellow, green, blue,
Hello, …, how are you?
-I am fine, thank you!
(Говорячи відповідь, учні жестом показують значення фрази)
2. Повідомлення теми та мети уроку.
- The theme of our lesson today is “At the Dinner Table”. We should learn how to behave and what we should say at the table.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
1) Фонетична зарядка.
Розподіли слова в стовпчики відповідно до вимови звуків.
She, tea, or, shoe, lemon, coffee, hot, soup, fish, pool, please, four, orange, juice, meal, corn, egg, bread. [ʃ] [u:] [i:] [o:] [e] [ɔ] ________________________________________________________________ ________________________________________________________________ ________________________________________________________________ |
ІІ. Основна частина.
1. Перевірка домашнього завдання.
1) Перевірка знань лексики.
2) Інтерв’ю.
а) Пояснення завдання.
(Клас поділяється на три команди. Учням роздаються картки з таблицею. Рухаючись по класу, учні повинні провести інтерв’ю серед членів своєї команди і виявити, який з даних продуктів люблять їх однокласники.)
- Now it’s time to practice these phrases. We’ll divide our class into three groups. Each of you has cards on your desks. Make an interview among the members of your group and fill in the tables. So, we’ll check who will be the first!
б) Проведення інтерв’ю.
(Протягом інтерв’ю вчитель слідкує за тим, щоб учні не вживали українських слів.)
1) Перевірка знань лексики.
2) Інтерв’ю.
а) Пояснення завдання.
(Клас поділяється на три команди. Учням роздаються картки з таблицею. Рухаючись по класу, учні повинні провести інтерв’ю серед членів своєї команди і виявити, який з даних продуктів люблять їх однокласники.)
- Now it’s time to practice these phrases. We’ll divide our class into three groups. Each of you has cards on your desks. Make an interview among the members of your group and fill in the tables. So, we’ll check who will be the first!
б) Проведення інтерв’ю.
(Протягом інтерв’ю вчитель слідкує за тим, щоб учні не вживали українських слів.)
TASTES DIFFER |
|||||||
Name Food |
|||||||
Apples |
|||||||
Bananas |
|||||||
Eggs |
|||||||
Fish |
|||||||
Cheese |
|||||||
Hot dogs |
|||||||
Ice cream |
|||||||
Jelly |
|||||||
Ketchup |
|||||||
Lettuce |
|||||||
- Do you like apples?
в) Підведення підсумків.
- Now let’s check which food you like and which you don’t like.
Учні складають речення типу:
в) Підведення підсумків.
- Now let’s check which food you like and which you don’t like.
Учні складають речення типу:
Dasha, Vadym, Kolia like apples.
Valentyn, Sonia don’t like hot dogs.
2. Ознайомлення з новою лексикою.
- Today we are continue speaking about food and how to ask for something. First of all let’s learn new words.
Pass [pa:s] Pass me that cup of milk, please!
Can you pass me my bag, please?
Some [sʌm] Pass me some sugar, please.
Can I have some juice, please?
Enjoy [1nˊdʒɔ1] We enjoy their carol songs.
We enjoy our meals.
Meal [mi:l] I have four meals a day: breakfast, lunch, dinner and supper.
I enjoy my meals.
3. Подання діалогу для читання. впр.4с.79
1) Підготовча робота. Бесіда за малюнками.
2) Читання діалогу в особах. Переклад. Впр.3 с.78
3) Вироблення навичок інтонування речень.
Pass me some salt,↘ please.↘
Here you are.↘
Thanks.↘
Some bread, ↗ Vicky? ↗
Yes, ↘ please. ↘
4. Пояснення граматичного матеріалу.
- Читаючи діалог, ви помітили, що деякі слова вживаються з артиклем a /an, а деякі зі словом some. В англійській мові слова, які можна полічити, сказати, скільки їх (яблука, банани, парти, зошити, люди, тварини), вживаються з артиклем a /an, а ті слова, які не можна полічити, а можна виміряти (цукор, сіль, салат, хліб, вода, пісок), вживаються зі словом some, причому вживати some слід обов’язково.
a / an |
egg tomato apple lemon orange banana onion |
some |
juice water milk tea coffee sugar salt soup
bread
salad |
5. Вироблення навичок діалогічного мовлення.
(У класі стоїть стіл, сервірований до обіду.)
- Look at this dinner table! What do you see here? (We see some juice, some tea, some cola, apples, bananas, lemons, oranges and so on.) Let’s play a dialogue “At the Dinner Table”.
(До дошки виходять по 3-4 учні, сідають за стіл та розігрують діалог за зразком впр.3 с.78 та використовуючи фрази, що вивчили разом з піснею.)
Enjoy your meal!
Thank you!
Pass me some salt, please!
Here you are.
Thank you.
I’m thirsty!
Would you like some juice?
No, thanks. I’d like some hot chocolate!
Here you are.
Thank you.
6. Вироблення навичок письма.
-
Thank you for your dialogues! They were brilliant! Now
let’s do a writing exercise. Впр.5 с.79
ІІІ. Заключна частина.
1. Домашнє завдання.
Вивчити слова впр.1 с.78
2. Підсумок уроку.
- What words did you learn at the lesson?
- What did you like best of all at the lesson today?
- You have done much work today. Thank you! Your marks are … .
ІІІ. Заключна частина.
1. Домашнє завдання.
Вивчити слова впр.1 с.78
2. Підсумок уроку.
- What words did you learn at the lesson?
- What did you like best of all at the lesson today?
- You have done much work today. Thank you! Your marks are … .
Тема. Мої
повсякденні справи і заняття. Теперішній час.
Мета.
Практична . Навчати правильно вживати дієслова, називати
дію у теперішньому часі
Освітня. Закріплення лексики, зокрема дієслів,
числівників, у процесі роботи, Present Indefinite Tense.
Виховна. Виховувати культуру поведінки,
спілкування.
Розвиваюча. Розвивати увагу, пам’ять.
Тип уроку. Комбінований
Обладнання.
Набір карток з активною лексикою,
опорні схеми
Хід уроку
І. а). Організація класу. Вітання. Оголошення
теми і завдань уроку. Запис дати.
б). Лексична розминка. Рахуємо до 25.
1. Гра «Пари
слів».
Учні отримують
1-2 картки зі словом, якому є логічна пара на інших картках. Учень читає слово,
решта, переглянувши картки, знаходять у себе «пару» до почутого слова і
читають. (school – teacher, hospital – doctor, worker – plant, driver – car,
student – university…)
2. Гра « Числа». (математична розминка –
міжпредметні зв’язки).
Перед початком гри можна запропонувати
пригадати «числові ряди»: 3, 13, 30; 5, 15, 50; 8, 18, 80. Is it true or wrong? (Yes. | No.)
1 one plus 3 three is 4 four. 2 two plus 4 four is 7 seven. 9 nine minus 8
eight is 1one. 5 five plus 6 six is 10 ten. 8 eight plus 4 four is 12 twelve.
13 thirteen minus 3 three is 10 ten. 11eleven plus 5 five is 16 sixteen. 40
fourty minus 20 twenty is 20 twenty.70 seventy minus 50 fifty is 30 thirty. 25
twenty five minus 5 five is 20 twenty.
ІІ. 1. Перевірка
володіння опорним матеріалом.
1). Читання
діалогу. ст.18, в.45.
2). Діалог з використанням опорної схеми: P1 →
P2 \ / P3 2. 1). Пригадаємо слова, що означають дії, які ми виконуємо щодня –
everyday, звичайно – usually
Гра «Ланцюжок»: Вчитель називає дієслово
(речення) англ. мовою, учень перекладає, називає своє слово для наступного
учня, той перекладає і задає слово наступному… Хто розірве ланцюг, повинен
попросити: “Help me, please”, тоді він отримає допомогу друзів.
2). Читаємо
діалог на ст.19, в.47.
3). Оскільки ми ведемо мову про наші справи
пропоную за зразком вправи, яку ми щойно прочитали, та використовуючи опорну
схему та фрази на картках, (in the morning, in the afternoon, in the evening )
запитати у друга, що він робить зазвичай у певний час (робота парами: по 1
питанню і 1 відповіді від пари).
What do you
usually do in the morning ? in the afternoon? in the evening ? at eight
o’clock? at two o’clock ?
Прогнозовані
відповіді: I usually wash and dress in the morning. I go to school at nine
o’clock every day. I usually help my mother in the afternoon. How old are you ?
I am ten years old. How old is your friend ? My friend is twelve. mother father
sister brother grandmother grandfatherI play with my friends in the yard every
day. I read books and watch TV in the evening… 4). Пояснення. 3 особа однини:
(he, she, it): дієслово + закінчення S. Пригадаємо слова, з якими ми
знайомились нещодавно: walk, clean, work, study. Щоб повідомити, що ви
виконуєте цю дію, ви скажете: I walk in the park in the afternoon. I study at
school. I work in my room. I clean the window every Saturday. Запишіть 2
речення. Фізкультхвилинка. Пригадайте, як звучать англійською мовою займенники
я, він, вона. Ми навчились повідомляти про дії, які ми виконуємо щодня, але
коли ти хочеш повідомити, що хтось інший (третій) виконує певну дію, робить
певну справу, то у англійській мові прийнято до слова, що означає дію, додавати
закінчення S. Прочитаємо вправу ст.17, в.41. Розглянемо опорну схему ст.14.
Утворимо речення і запишемо 2 речення у зошити. He walks in the yard in the
afternoon. Jane works in her room. My sister studies at school. Dan cleans his
room every Saturday. ІІІ. Підсумки. Отже, сьогодні ми простежили, як
англійською мовою можна повідомити про дію, яку виконуєте ви, яку виконує хтось
інший: ваш друг, брат, сестра… Ваше завдання – пам’ятати про закінчення S, яке
додається до слів, що називають дію, яку виконує хтось: він – he , вона – she,
мій друг – my friend… Послухайте речення, скажіть, що ваш друг робить те ж саме
(5 речень): Речення I like flowers. I watch TV in the evening. I live in
village. I work in the yard. I go to school every day. I usually read books in
the evening. I help my mother in the afternoon. I celebrate Christmas.
Відзначити роботу учнів, оголосити оцінки. Домашнє завдання в.33, с.14. На
наступному уроці ми будемо з’ясовувати, чому питаннях є слова do, does, коли і
чому їх не потрібно перекладати.
Тема уроку: Повсякденні справи.
Мета уроку:
практична: навчання спілкуванню англійською мовою
Ø аудіюванню:
вчитися на слух сприймати та розуміти іншомовне мовлення,
розвивати фонематичний слух.
Ø говорінню:
Вчитися розповідати
про повсякденні справи, вживаючи лексику «Їжа та напої», прислівники
частотності usually, never.
Ø читанню:
вправлятися
у техніці читання та перекладі, вчити розуміти зміст прочитаного.
Ø письму:
вправлятися
в написанні речень з прислівниками usually, always.
освітня: знайомити молодших учнів зі світом
англомовних ровесників, розширювати кругозір та підвищувати загальну
культуру учнів;
виховна: виховувати розуміння важливості
вивчення англійської мови, прищеплювати повагу до іншомовної
культури, формувати навички та вміння інтелектуальної праці, розвивати
пізнавальну активність ;
учнів;
розвивати вміння вести коректну (ввічливу) бесіду з ровесниками.
розвиваюча: розвивати навики спілкування,
формувати культуру читання, усного мовлення.
Тип уроку: Комбінований
Обладнання: підручник з англійської мови для 3
класу (автор О. Карп’юк), тематичні картки «Їжа та напої», аудіо носії для
проведення аудіювання.
Procedure
I. 1 Greeting
Teacher:
Good morning, everybody! Glad to see you.
Pupils:Good
morning, good morning,
Good
morning to you.
Good
morning, good morning.
I
am glad to see you.
Sit down,
please!
2 Phonetic
drills( фонетична розминка)
Tell
me, little Pete
What
do you like to eat?
Well,
I like to eat
What
is good and sweet.
Сьогодні ми
будемо працювати над темою «Повсякденні справи».
III.MAIN
PART
1. Перевірка домашнього завдання
2. Ознайомлення
з новою лексикою
Читання,
переклад речень, що демонструють вживання прислівників
( впр.1 с.80)
3.Writing
Гра ” Естафета”
Дві команди
отримують речення з словами usually or always. Перший
гравець кожної групи отримує крейду і за знаком вчителя підходить до дошки і
записує перше слово, а потім передає крейду наступному гравцю в своїй команді. Група, яка перша напише речення, перемагає.
4.Relaxation
So pupils,
we are very tired. Let’s stand up and have some exercises!
Пригадаємо
питальну форму речення Do you like…?
Пісенька
5.
Reading and listening. Look, listen and read . ex.2 p.80. Діти
слухають звукозапис тексту, читають самостійно, потім вголос. Розуміння
перевіряється за допомогою наступних вправ:
- знайти в
діалозі переклад слів та словосполучень:
-
заповнити таблицю.
6.Speaking. Вчитель
демонструє дві сумки з продуктами.
- What
has Bill got for his lunch today? What has Vicky for her lunch today?
- …
has got … and … for lunch today.
Побудувати
речення, використавши слово always
IV.SUMMING-UP
Was it
interesting for you on the lesson?
You were
very active. Putting marks for the lesson.
Your
homework will be: ex.3. p.81.,to learn the words.
Тема: У час дозвілля.
Мета:
Повторити й активізувати лексичний матеріал.
Ознайомити
з частотними прислівниками
sometimes та never.
Навчати
використовувати теперішній неозначений час та прислівники частотності usually, never, always, sometimes.
Удосконалювати
вміння читати.
Формувати
навички правильної вимови звуків англійської мови. Розвивати вміння
монологічного й діалогічного мовлення. Виховувати культуру спілкування.
Обладнання:
Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи (H0), (Н02), таблиця.
Тип
уроку: комбінований.
I Підготовка до сприйняття
іншомовного мовлення
T: Today you'll practise speaking about things that you usually do,
you never do or you sometimes do on weekdays and at weekends.
3.
Уведення в іншомовну атмосферу.
1) Фонетична розминка
2) Англійські прислів’я
- Чи ви знаєте якісь
українські прислів’я
- послухайте англійські
прислів’я
Never say never
Воно означає, що в
житті іноді трапляються досить несподівані речі, і тому ми повинні бути готові
до будь –яких подій.
Better later than never.
Коли ми довго на щось
чекаємо, ми радіємо, навіть, коли це відбувається пізніше, ніж ми очікували
The grass is always greener on the other side.
Люди часто заздрять
один одному, навіть якщо для того немає підстав.
II. Основна частина уроку
1.
Перевірка
домашнього завдання
2.
Відпрацювання
граматичного матеріалу
1) Впр.
1, с.82
2) Бесіда з учнями.
T : Name one thing you sometimes do. Use the table.
P1: I sometimes make bed.
3)
Гра “ Choose the Right Variant”.
Учні повинні вибрати
правильний варіант відповідей на запитання на картках (HO1).
По закінченню роботи вони читають свої відповіді.
4) Учитель
на дошці пише словосполучення. Учні повинні скласти в зошитах “ Rules for good children” за допомогою цих слів
і прислівника always
5) Вивчення
вірша “ If you ever
meet a whale”
6) Впр.2,с.
83
Учні ланцюжком
відповідають на запитання вправи, використовуючи частотні прислівники
7) Робота
з картками (НО2)
Учні виконують завдання
на картках і перевіряють разом з учителем
3.
Подання
тексту для читання. Впр.3 с.83
1) Pre-Reading Activity.
Бесіда з учнями
2) Reading. Читання.
3) Post-Reading Activity. Етап перевірки
розуміння змісту тексту.
Учні визначають, чи
відповідають твердження змістові тексту.
III Заключна частина уроку.
1. Домашнє
завдання.
Portfolio work: Describe your Sunday.
2.
Оцінювання учнів.
3.
Підсумки уроку.
Тема :
Фрукти й овочі.
Мета: ознайомити
учнів з назвами фруктів та овочів (vegetables, fruit, cucumber, cabbage, carrot, onion, tomato, apple, banana, lemon, orange); розширювати кругозір
учнів; вчити їх спостерігати за явищами; розширювати загальний кругозір учнів;
вдосконалювати якість слухового сприймання,
розвивати фонематичний та інтонаційний слух учнів, здатність до імітації;
вдосконалювати роботу пам’яті: збільшувати обсяг довготривалої пам’яті
(лексичний запас учня), слухової короткочасної пам’яті, оперативної пам’яті
(вибір мовних засобів), зорової пам’яті; розвивати мовленнєву реакцію,
готовність до участі в спілкуванні; формувати культуру читання, письма, усного
мовлення;
виховувати розуміння важливості оволодіння
англійською мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування;
прищеплювати почуття поваги до народу англійської мови та до британської
національної культури; виховувати культуру спілкування.
Обладнання: підручник
з англійської мови для 3 класу під редакцією О. Карп`юк; презентація PowerPoint, таблиця із зображенням
лексичного та граматичного матеріалу.
Хід уроку
І. Початок уроку .
Організаційний момент
Good morning, children!
Good morning, teacher!
Red, green, yellow, red and
blue
How are you?
2. Фонетична розминка (фонетичне відпрацювання звуків , [u:], [i:], [ɔ:], [e])
I like to eat,
eat,eat apples and bananas
3. Повідомлення теми та мети уроку
Сьогодні ми з вами вивчимо нові слова та навчимося вести бесіду із
застосуванням цих слів.
ІІ. Основна
частина уроку
1. Перевірка домашнього завдання
2. Подання лексичного матеріалу. Учитель кличе на
допомогу Пізнайка
1)Учитель вводить назви
фруктів і овочів.
Т: Look! These are fruits and vegetables. This is a
banana/apple
, cucumber, cabbage, carrot, onion,
tomato, lemon, orange (показ слайдів
1-10) .
2)Учні відпрацьовують
назви фруктів і овочів за малюнками (с. 76) та зразком, поданим учителем.
Т: Let's look at the small pictures on page 76. What
fruits and vegetables can we here?
Point to the cucumber. What colour is it?
P: The
cucumber is green.
3.
Практикування написання нових лексичних одиниць.
Слайд 7
4. Засвоєння нової лексики.
Виконання вправ на упізнання.
1) Teacher: Пограймо у гру “ I Like…”
2) Teacher: А тепер я буду називати слова. Якщо почуєте назву
фрукта або овоча, ви маєте плеснути у долоні: pen, desk, cucumber, school, cabbage, box, children, carrot, onion, family, tomato, mother, sister, apple, cat, dog, banana, kite, lemon, orange.
ІІІ Relaxation
1. Слухаємо веселу пісню.
2. Практикування вимови з новими лексичними одиницями. Відгадування
загадок
Teacher: (слайд 11) За
описом ви маєте відгадати, про який фрукт чи овоч йдеться мова:
Teacher: 1. It is green and long.
Pupils: Cucumber.
Teacher: 2. It is round and green.
Pupils: Cabbage.
Teacher: 3.It is round and red.
Pupils: Apple.
Teacher: 4. It is round and yellow.
Pupils: Lemon.
Teacher: 5. It
is long and orange.
Pupils: Carrot.
Ознайомлення
з новим граматичним матеріалом.
Довідка
від Пізнайка
Слова - помічники A та AN
Спільне
Відмінне
1.Стоять
перед словами,
1. AN поспішає до слова
які
називають один предмет або істоту , яке починається з голосного
звука;
2. А товаришує зі словами, в яких перший звук - приголосний.
Now
open your books on page 76. Find exercise 2. Let`s read and translate.
A
AN
A
banana
An
apple
A
cucumber
An onion
A
lemon
An orange
A
carrot
A
tomato
A
cabbage
A
vegetable
A
fruit
Well
done, pupils! Now find exercis We must put the right article: a or an.
(Cucumber,cabbage,carrot,onion,tomato,apple,
banana, lemon, orange)
V.Заключна
частина уроку
1.Інструктаж виконання домашнього завдання
1.Інструктаж виконання домашнього завдання
At
home you must draw your family`s favourite fruit and vegetables and describe
them. For example:
- It is a lemon. It is a fruit. It is small. It is yellow.
2.Оцінювання
учнів
You are hard-working pupils. Nobody is lazy. So, you have got good marks.
Your
mark is……………because you…………..
3.Підсумок
уроку
Look
on the pictures and remember all fruit and vegetables.
(Комп’ютерна
презентація « Fruit and Vegetables »)
Posnayko
has got a wise proverb for us. Listen it. Then read and translate.
«Plant
your own garden and have your own harvest! »
So,
children the lesson is over. Posnayko likes you and he has got a tasty present
for you. Look! Those are fruit! Enjoy your meal and learn English with
Posnayko! Good bye, pupils.
256679458
|
Комментариев нет:
Отправить комментарий